ERJ-2RHD241X
MFR.Part #
ERJ-2RHD241X
JLCPCB Part #
C2080776
Description
-55℃~+125℃ 240Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS