RK73H1ERTTP1650F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1650F
JLCPCB Part #
C2599048
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS