RN731ETTP8352C50
MFR.Part #
RN731ETTP8352C50
JLCPCB Part #
C4174738
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 83.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS