RK73G2BTTD9532F
MFR.Part #
RK73G2BTTD9532F
JLCPCB Part #
C6649032
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS