RK73G2BTTD9090F
MFR.Part #
RK73G2BTTD9090F
JLCPCB Part #
C7050118
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS