SG73G1JTTD5492C
MFR.Part #
SG73G1JTTD5492C
JLCPCB Part #
C6481615
Description
-55℃~+155℃ 333mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS