RK73G2BTTD8873F
MFR.Part #
RK73G2BTTD8873F
JLCPCB Part #
C5875133
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS