RN73H2ETTD1351B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1351B10
JLCPCB Part #
C4147486
Package
1210
Description
1.35kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS