WK73R2HTTE1101F
MFR.Part #
WK73R2HTTE1101F
JLCPCB Part #
C3957564
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS