SG73G1JTTD6043D
MFR.Part #
SG73G1JTTD6043D
JLCPCB Part #
C5893640
Description
-55℃~+155℃ 333mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS