RK73G2BTTD7681F
MFR.Part #
RK73G2BTTD7681F
JLCPCB Part #
C6270375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS