RK73G2BTTD6803C
MFR.Part #
RK73G2BTTD6803C
JLCPCB Part #
C7343131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS