RK73G2BTTD6802D
MFR.Part #
RK73G2BTTD6802D
JLCPCB Part #
C6182499
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS