RN731ETTP85R6F50
MFR.Part #
RN731ETTP85R6F50
JLCPCB Part #
C4017297
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS