RN731JTTD1003F50
MFR.Part #
RN731JTTD1003F50
JLCPCB Part #
C4337320
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS