RK73G1JTTD2320F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2320F
JLCPCB Part #
C4216453
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS