RN73H2ETTD4812B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4812B50
JLCPCB Part #
C4071620
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS