RN732ATTD28R4B25
MFR.Part #
RN732ATTD28R4B25
JLCPCB Part #
C4230941
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS