RK73G2BTTD6341F
MFR.Part #
RK73G2BTTD6341F
JLCPCB Part #
C6182491
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS