RN73H2ETTD27R4F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD27R4F50
JLCPCB Part #
C4346398
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS