RK73G2BTTD5623C
MFR.Part #
RK73G2BTTD5623C
JLCPCB Part #
C7343103
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS