RK73G2BTTD5621F
MFR.Part #
RK73G2BTTD5621F
JLCPCB Part #
C7343101
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS