RK73G2BRTTD1100C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1100C
JLCPCB Part #
C6396583
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS