RN732ATTD2711C10
MFR.Part #
RN732ATTD2711C10
JLCPCB Part #
C3931946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.71kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS