RK73G2ATTD5490F
MFR.Part #
RK73G2ATTD5490F
JLCPCB Part #
C6269897
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS