HV731JTTD4533F
MFR.Part #
HV731JTTD4533F
JLCPCB Part #
C4299252
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS