RK73G2BTTD4993F
MFR.Part #
RK73G2BTTD4993F
JLCPCB Part #
C7343082
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS