RK73G2BTTD4991F
MFR.Part #
RK73G2BTTD4991F
JLCPCB Part #
C6648873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS