RN73H2BTTD6261B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6261B50
JLCPCB Part #
C4310382
Description
250mW 6.26kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS