RK73G2BTTD4702F
MFR.Part #
RK73G2BTTD4702F
JLCPCB Part #
C7343070
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS