RN731ETTP1170C25
MFR.Part #
RN731ETTP1170C25
JLCPCB Part #
C3933655
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS