RK73G2ATTD4640C
MFR.Part #
RK73G2ATTD4640C
JLCPCB Part #
C6269889
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS