SG73P2BRTTD9761D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD9761D
JLCPCB Part #
C7311656
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS