RN73H2BTTD1820C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1820C25
JLCPCB Part #
C4003771
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS