RN732ATTD65R7C25
MFR.Part #
RN732ATTD65R7C25
JLCPCB Part #
C4208748
Description
-55℃~+155℃ 100mW 65.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS