RK73G2BTTD34R8F
MFR.Part #
RK73G2BTTD34R8F
JLCPCB Part #
C6648784
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS