ERJ-S08F2R87V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08F2R87V
JLCPCB Part #
C1013738
Package
1206
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.87Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS