RK73G1JTTD3481D
MFR.Part #
RK73G1JTTD3481D
JLCPCB Part #
C2580330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS