RN732ATTD4301B10
MFR.Part #
RN732ATTD4301B10
JLCPCB Part #
C3960910
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS