RK73G2BTTD3160D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD3160D
JLCPCB Part #
C5725395
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS