SG733ATTE105K
MFR.Part #
SG733ATTE105K
JLCPCB Part #
C4007881
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS