RK73G2BTTD3003F
MFR.Part #
RK73G2BTTD3003F
JLCPCB Part #
C5725387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS