SG73S2ETTD3000D
MFR.Part #
SG73S2ETTD3000D
JLCPCB Part #
C4226873
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS