RK73G2BTTD2941C
MFR.Part #
RK73G2BTTD2941C
JLCPCB Part #
C7283815
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS