RN731JTTD2343D50
MFR.Part #
RN731JTTD2343D50
JLCPCB Part #
C4206101
Description
-55℃~+155℃ 234kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS