SG73P1EWTTP106J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1EWTTP106J
JLCPCB Part #
C4233225
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS