RN73R2BTTD1493B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1493B50
JLCPCB Part #
C2548867
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 149kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS