RN731JTTD1432C25
MFR.Part #
RN731JTTD1432C25
JLCPCB Part #
C4245112
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS