RK73G2BTTD2552F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2552F
JLCPCB Part #
C6182410
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS