RK73G2BTTD2152F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2152F
JLCPCB Part #
C6649639
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS